San Stae Glamour

  • 80 m²
  • 2 ložnice
  • 2 koupelny

Situovaný ve čtvrti South Kensington města Benátky, apartmán San Stae Glamour je 5 km od letiště Letiste Benatky - Marco Polo. Tento apartmán je vzdálen 1 km od Galerie Ca’ Rezzonico, má kompletní kuchyni a 2 koupelen.

Apartmán San Stae Glamour nabízí 2 ložnic, kde může spát až 3 hostů.

Apartmán má vhodné umístění, 1 km od centra města Benátky. Tento apartmán je 16 minut pěšky od Bazilika svatého Marka. Hosté mohou ochutnat jídla středozemní kuchyně v místě typu vinný bar Osteria Alla Ciurma, vzdálené 100 metrů. Vlakové nádraží Stazione Venezia Santa Lucia je vzdáleno 950 metrů.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near San Stae Glamour Benátky
Vintage Charm & Color, Central And Spacious
Cena pouze pro mobilní zařízení

Vintage Charm & Color, Central And Spacious

9.3
Výjimečný 7 recenzí
74 m od ubytování
USD 475 USD 428
za noc
Campiello Del Spezier
Cena pouze pro mobilní zařízení

Campiello Del Spezier

9.2
Výjimečný 68 recenzí
102 m od ubytování
USD 269 USD 242
za noc
Luxury Home
Cena pouze pro mobilní zařízení

Luxury Home

8.9
Vynikající 12 recenzí
128 m od ubytování
USD 550 USD 495
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Letiste Benatky - Marco Polo
    14 km

    Vlaková nádraží

    Venice Santa Lucia Train Station
    700 m

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    Služby v ubytování

    • Ostraha

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Sušička
    • Kuchyňské potřeby

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Topení
    • Sedací kout
    • K dispozici čaj a káva
    • Jídelní stůl
    • Žehlení

    V koupelně

    • Pračka

    Zařízení

    • LCD TV
    • CD přehrávač

    Design

    • Parketová podlaha

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Přístup pomocí klíče

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 14:00 do 22:00
    Odhlášení: od 08:00 do 10:00
    Číslo licence027042-LOC-09554,IT027042C29XKUFQXK
    Často kladené otázky
    • Kde je apartmán San Stae Glamour apartmán umístěn?
      Apartmán San Stae Glamour apartmán se nachází v blízkosti Náměstí Frari.
    • Jaké známé atrakce jsou v blízkosti apartmán San Stae Glamour?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán San Stae Glamour patří mimo jiné Náměstí svatého Marka, Sbírka Peggy Guggenheimové, Teatro La Fenice.
    • Kolik stojí pobyt v apartmán San Stae Glamour apartmán?
      Cena pronájmu apartmán San Stae Glamour apartmán je 499 €.
    • Jaké způsoby platby apartmán San Stae Glamour akceptuje?
      Apartmán San Stae Glamour akceptuje následující způsoby platby:
      • American Express
      • Visa
      • Maestro
      • CartaSi
    • Jaké možnosti stravování najdu v blízkosti toto ubytování typu apartmán?
      Mezi restaurace v blízkosti toto ubytování typu apartmán patří restaurace Bacarretto Bistrot. Il Siciliano a Muro San Stae, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.
    • Jaká je velikost apartmán San Stae Glamour apartmán?
      Apartmán San Stae Glamour apartmán má celkovou výměru 80 m².

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Letiste Benatky - Marco Polo
    14 km

    Vlaková nádraží

    Venice Santa Lucia Train Station
    700 m

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    San Stae Glamour Benátky

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít